Oferta pracy - Księgowa/ Księgowy ds. wspólnot mieszkaniowych

manpowermanpower Użytkownik
edytowano października 2014 w Zarządzanie Nieruchomościami
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Księgowa/ Księgowy ds. wspólnot mieszkaniowych

Praca stała
Miejsce pracy: Gdańsk

Nr. ref.: KWM/022/RED

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, zarządzanie lub pokrewne;
• minimum roczne doświadczenie w dziale ewidencji wspólnot mieszkaniowych;
• dobra znajomość zasad ewidencji oraz polskich przepisów podatkowych;
• dobra znajomość MS Office – mile widziana zaawansowana znajomość Excela;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana;
• mile widziana znajomość programu Słoń,
• samodzielność w działaniu, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie.

Obowiązki:
• prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń około 20 Wspólnot Mieszkaniowych oraz okresów deweloperskich;
• ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe, faktury zakupu, rmk, rezerwy);
• naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych;
• wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów;
• sporządzanie obciążeń czynszowych w postaci aneksów czynszowych, rachunków i faktur;
• rozliczanie mediów indywidualnych 2 razy do roku;
• kontrola i prowadzenie windykacji należności;
• uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli;
• sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości;
• wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;
• prowadzenie rozliczeń z US;
• prowadzenie kartotek właścicieli;
• współpraca z zarządcami i administratorami budynków;
• inne prace księgowe zlecone przez przełożonego.

Nasz klient oferuje:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• pracę w miłej atmosferze;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres: katarzyna.redzikowska@manpower.pl z zaznaczonym w tytule wiadomości numerem referencyjnym KWM/022/RED.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

www.manpower.pl

Komentarze

  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Co to za program "Słoń"?

    Słyszałem tylko o "Słoniach"...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.