Praca: administrator/zarządca nieruchomości (Małopolska)

CricotekaCricoteka Użytkownik
edytowano kwietnia 2015 w Zarządzanie Nieruchomościami
Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka ogłasza nabór na stanowisko specjalista: administrator/zarządca budynku
1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
 Zarządzanie cyklicznymi kontrolami obiektów zarówno z punktu widzenia prawa budowlanego oraz wymogów/uregulowań wewnętrznych,
 Monitorowanie konserwacji instalacji, urządzeń i wyposażenia (budynek z BMS),
 Zarządzanie pracownikami technicznymi,
 Zarządzanie umowami związanymi bezpośrednio z funkcjonowaniem obiektu: media oraz firmy obsługujące obiekty,
 Monitorowanie budżetu,
 Analiza i kompletowanie i nadzór nad dokumentacją,
 Zarządzanie pracami remontowymi w obiektach funkcjonujących.
2. Wymagania:
 Wykształcenie techniczne,
 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
 Wysokie zdolności organizacyjne i koordynacyjne,
 Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane zadania.
3. Mile wdziane:
 Doświadczenie w administracji budynkiem wyposażonym w system BMS,
 Doświadczenie w zakresie współpracy z podmiotami zewnętrznymi (obsługa obiektu, media itd.),
 Umiejętność załatwiania rzeczy niemożliwych i „na wczoraj”.
4. Wymagane dokumenty formalne:
 życiorys (CV);
 list motywacyjny;
 skany dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom).
Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
4. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:
- e-mailem na adres: kaczmarczyk@cricoteka.pl
z dopiskiem: „Dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę na stanowisku specjalista: administrator/zarządca budynku - w terminie do dnia 08.05.2015 r. do godziny 16:00 /data wpływu/.

Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Na rozmowy kwalifikacyjne, które będą dobywać się od 11 maja 2015 r. zostaną zaproszone wybrane osoby.

Komentarze

  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Proszę o podanie proponowanej formy zatrudnienia i proponowanego wynagrodzenia. Jestem zainteresowany, czuję, że to JA jestem idealnym kandydatem.

    :cool:
  • Opcje
    edytowano maja 2015

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.