Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

Michał, koziorozka, blazejh, man, AnnaR, Lysy, azygnerski, KubaP

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorZarządca
    • CommentTime4-09-2017 zmieniony
     
    Moim zdaniem członek zarządu nie może jednak udzielić pełnomocncitwa do dokonywania "wszelkich czynności". W takiej sytuacji doszłoby do wykonywania jego funkcji przez osobę trzecię, a to z kolei sprzeczne jest nie tylko z istotą samego członkostwa w zarządzie - niedozwolone obejście prawa i nieważność udzielonego pełnomocncitwa (art. 58 Kodeksu cywilnego), a również z przepisami regulującymi stosunek zlecenia, które,jak wskazuje orzecznictwo i piśmiennictwo, mają odpowiednie zastosowanie.Przeczytaj: Ustawa o Własności Lokali ----- Zarządca.PL
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego