Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

blazejh, KubaP, Lysy, azygnerski, Michał, koziorozka, Haneczka, t66, drm, kamil_w, tajfun, pldiego, Roksa, bufetowa, Phantos, Sambor, wp44, man, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorEgzo
  • CommentTime17-12-2017 zmieniony [Ważne]
   
  tajfun:Nie chodzi o informatyzacje.Raz informacja jest udzielana telefonicznie a drugim razem nie.

  Informacja powinna zostać udzielona telefonicznie, o ile nie została wyłączona jawność rozprawy - a nie przypuszczam. Co prawda nie mogą podać przez telefon treści orzeczenia, ale powinni poinformować, czy sprawa została wygrana/przegrana.Trafiłeś na nadgorliwą urzędniczkę, zadzwoń jeszcze raz, może telefon odbierze ktoś bardziej rozgarnięty z BOI.

  Nawiasem mówiąc możesz uzyskać internetowy dostęp do twoich spraw sądowych, włącznie z treścią wyroków, zarządzeń procesowych i protokołem z rozprawy - na takiej samej zasadzie jak mają obecnie dostęp pełnomocnicy stron. W celu uzyskania takiego dostępu należy udać się do sądu z dowodem osobistym i zgłosić akces do systemu. Zostaniesz zarejestrowany, uzyskasz hasło jednorazowe, i voilà!, widzisz wszystko w systemie. Taki dostęp umożliwia wgląd do spraw toczących się w ramach danej apelacji, ale dostęp do spraw prowadzonych w innych apelacjach (o ile masz taką potrzebę), też jest możliwy i dokonuje się poprzez zlecenie automatycznego kopiowania praw dostępu z apelacji w której zostałeś pierwotnie zarejestrowany - więc nie sprawia to kłopotu. Po jednorazowym uzyskaniu hasła możesz mieć dostęp do wszystkich twoich spraw w całej Polsce, bez wychodzenia z domu. Żeby nie było zbyt pięknie, to ten system "nie widzi" spraw wytoczonych w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym, ale ten rodzaj postępowania ma swój własny system informatyczny, do którego można zalogować się jeszcze łatwiej.
Przejdź do dyskusji: Głową w mur . Runda III
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego