Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

blazejh, KubaP, Lysy, azygnerski, Michał, koziorozka, Haneczka, t66, drm, kamil_w, tajfun, pldiego, Roksa, bufetowa, Phantos, Sambor, wp44, man, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorph
  • CommentTime23-12-2017
   
  W ogóle nie odnosisz się do opisanej przeze mnie sytuacji, a wytykasz mi moje błędy i łapiesz za słówka. Ja Cię nie proszę żebyś mi powiedział czy oni faktycznie sami skreślili te wartości i napisali swoje. Nie proszę żebyś mi powiedział czy sfałszowali podpisy czy nie. Ja proszę żebyś powiedział co mam i co mogę zrobić jeśli tak faktycznie było. Bo jeśli oni postępują uczciwie i tak jak powinni to przecież ja nic nie zdziałam, a oni nic nie stracą prawda?

  Czy ja dbam o własne interesy? Oczywiście, to chyba normalne, ale nie kosztem innych. Ja nie wymagam nic więcej niż uczciwości, ja nie chce płacić po 16 zł za rok tak jak niektórzy, ja chce płacić uczciwie. Płacić na tyle na ile to możliwe za siebie, a nie za innych. No bo chyba jak ktoś płaci 16zł to ktoś inny płaci za niego, mam rację? No bo chyba za 16 zł na rok, czyli niecałe 2zł miesięcznie, czyli 4gr/m2 miesięcznie nie da się ogrzać 60 metrowego mieszkania. Ja bynajmniej o takiej technologii nie słyszałem, a ta którą Ci ludzie ogrzewają mieszkania to dokładnie ta sama, której używam ja i inni płacący po ponad 100x więcej. Czy uważasz, że się mylę? Jeśli tak to wyprowadź mnie z błędu, ale wytłumacz też czemu źle myślę.

  Jeśli możesz to odpowiedz mi przede wszystkim na to jedno pytanie: Czy 16zł rocznie za ogrzanie 60m2 to normalna stawka? Czy jest w porządku, że tyle płaci część lokatorów. Czy normalne jest to, że inni płacą 170x więcej za ten sam metraż w tym samym budynku? Czy tak jest ok i powinienem odpuścić?
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego