Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

blazejh, azygnerski, KubaP, Phantos, alim, t66, tajfun, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorKubaP
  • CommentTime9-01-2018 zmieniony
   
  anias54: 1.Zarządca biura w Brzegu dała świadomie stary akt notarialny dot.umowy z WAM/jeszcze nie AMW/,jak twierdzą przejął ich ZZN Sp.z.o.o.z siedzibą we Wrocławiu ale takiego dokumentu nie posiada.
  Uważam, że dała to co miała .
  Wspólnota, jak rozumiem, nie powstała wczoraj, ale kilka lat temu, jak właścicielem tej nieruchomości był WAM, a nie AMW .

  Dalej powtarzam, że masz niewielką widzę na temat, jak funkcjonuje twoja wspólnota , jakie zasady prawne nią rządzą, ale porywasz się na słońce (pozew do sądu).

  WAM, jak sie zwijała (chyba w 2016) pozbywała się niepotrzebnych działów . To z pracowników WAM powstał ZZN i to WAM im zleciła zarządzanie zasobami lokalowymi, jakie posiadała .
  To WAM był pierwszym i jedynym właścicielem nieruchomości i mógł zrobić to co chciał, powierzyć zarządzanie nieruchomościami ZZN.
  Ten stan rzeczy mogli zmienić właściciele lokali , ale z tego nie skorzystali , więc do kogo pretensja ?.

  anias54:
  2.Nie trzeba być "rympałem" tylko wystarczy być starszą emerytką,której pozew dyktował prawnik pro bono z Centrum Pomocy Rodzinie.
  ale pomocnik , bardzo dobrze się zna na działalności wspólnot mieszkaniowych. :bigsmile: :bigsmile::bigsmile::bigsmile: Już rozumiem skąd te problemy sądowe ,( to jakby kardiolog udzielał porady ginekologicznej)

  Ja bym z takim pozwem nie poszedł do Sądu, aby się nie ośmieszyć , ale cóż każdy jest kowalem własnego życia i sam powinien płacić za swoje błędy, a nie szukać winy u innych.
  Ze starszymi osobami jest taki problem ,że choć są właścicielami lokalu, to chcą żyć, jak najemcy /na koszt wspólnoty/.:wink:

  anias54:3.Dziękuję za uwagę o wypis z kastratu miejskiego,zarządca takowego nie posiada?
  jeszcze dużo musisz się nauczyć , poczytać w dokumentach Twoje wspólnoty, aby nie rzucać na prawo i lewo oszczerstw pod adresem Zarządcy. UoWL ; UoGN ;
Przejdź do dyskusji: Zarząd czy Rada Lokatorów
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego