Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

KubaP, blazejh, Lysy, koziorozka, azygnerski, Michał, Haneczka, t66, drm, kamil_w, tajfun, elan124, nathan0930, pldiego, Roksa, bufetowa, Phantos, Sambor, wp44, man, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorKubaP
    • CommentTime11-05-2018 zmieniony
     
    taraska:1-3 razy w tygodniu, przez 1 godzinę przed południem (pomiędzy 10 a 11 rano) z placu zabaw korzystają również dzieci z rzeczonego przedszkola (w ramach zajęć z podstawy programowej)

    CZY DZIECI Z PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA WE WSPÓLNOCIE MOGĄ CZY NIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z PLACU ZABAW NALEŻĄCEGO DO TEJ WM
    Korzystać mogą, ale... w oparciu o umowę użyczenia.
    Nie wiem, jak to się stało, że właściciel przedszkola dostał zgodę na jego prowadzanie, nie wykazując się, że ma możliwości korzystania (prowadzenia na nim działalności) z tego placu zabaw bez ograniczeń.
    Opłata z tytułu użyczenia stanowiłaby pożytek dla Wspólnoty

    Z UoWL
    Art.12.3. Uchwała właścicieli lokali może ustalić zwiększenie obciążenia z tego tytułu właścicieli lokali użytkowych,
    jeżeli uzasadnia to sposób korzystania z tych lokali.


    Czy w ogóle występował / informował do Wspólnoty, że taki rodzaj działalności będzie prowadził?
    Nie jest to "cicha działalność". UoWL ; UoGN ;
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego