Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

KubaP, gab, koziorozka, azygnerski, blazejh, wp44, Phantos, Haneczka, Emilia, maggi, t66, ninor, Do-da, abadaba7, tajfun, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorhomewro
  • CommentTime13-06-2018
   
  Zarząd jest powierzony - jeszcze w aktach notarialnych sprzedaży . Co do stwierdzeń - kto tak stwierdził? TY czy jakieś bliżej niezidentyfikowane ciało? - Tak - paru właścicieli stwierdziło poddając analizie dokumenty, korzaystając z wiedzy i doświadczenia księgowego, który zajmuje się wspólnotami mieszkaniowymi.
  Ludzie litości - Bardzo proszę aby starać się zrozumieć i próbować rozwiążać meritum sprawy a nie kluczyć i dociekać - a kto stwierdził, a może jemu się wydawało, itp.

  PROBLEM - ZROZUMIEĆ PROBLEM : Po dokonaniu przeglądu dokumentacji związanej z poniesionymi kosztami dot. napraw i konserwacji stwierdzono znaczne zawyżenie kosztów usług. Od tej pory, administrator odmawia dalszego wglądu do dokumentacji a osoby, które dokonały analizy - audytu dokumentacji, uznaje za wichrzycieli, delikatnie mówiąc osoby niegodne i niewygodne. Wystosowano pismo do administaratora celem wyjaśnień. Odpowiedzi udzielono - mętnej, pokrętnej - na zasadzie aby coś odpowiedzieć. I tak cztery razy. Piąte pismo z konketami w oparciu o dokumenty celem wyjaśnień - brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
  Czy administrator może ponieść konsekwencje swojego postępowania? - Co należy zrobić - donos do prokuratury o próbie wyłudzenia pieniędzy na pokrycie zawyżonych kosztów? Zaskarżenie uchwały budżetowej ? Co należy zrobić aby doprowadzić do usunięcia administratora.
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego