Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

Phantos, blazejh, azygnerski, Do-da, drm, gab, t66, wp44, KubaP

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorHaneczka
  • CommentTime2-07-2018 zmieniony
   
  KubaP:
  Zaczynam podejrzewać, że... Wasz administrator wymyślił sobie cwaną opcję dotycząca szybszego zwrotu kasy za zakup nowego programu do obsługi wspólnot mieszkaniowych. Nie może nikogo przymusić do takiej opłaty, ale... część wspólnot, które posiada, w chęci zrobienia swojemu administratorowi dobrze, na pewno zdecyduje się na jego pomysł. To ta część uległa, nie zadzierająca, w obawie przed odwetem administratora w przyszłości, wmówi sobie i innym właścicielom lokali, że mają wyższy standard usług i teraz bliżej im do Europy. :bigsmile:

  Administrator zainwestował w program i szuka szybkiej możliwości zwrotu tej inwestycji - taka jest prawda. Poza tym, na przyszłość zapewnia sobie stały, jeszcze większy dochód. Cwany...

  Uważam, że wniosek za daleko posunięty , dzisiaj rozmawiałem z sąsiednimi wspólnotami, też płacą za dostęp do e- kartoteki
  Nie ma obowiązku na "wykupienie" dostępu do e-kartoteki, to nie podejrzewam, że szuka "zwrotu kosztów" zakupu ; choć w tej czy innej formie, musi mu się to zwrócić . No, ale nic za darmo.

  Coś mięciuchna ta Twoja odpowiedź... :confused: Dopieszczasz kieszeń administratora, czy sam nim jesteś? :cool: W tym konkretnym przypadku nieistotne jest co Ty uważasz, ale... jakie są fakty. Fakty przemawiają za tym, co napisałam wcześniej.

  Piszesz, że nie ma obowiązku wykupu dostępu do e-kartoteki... :cool:
  Kogo usprawiedliwiasz tym razem?
  Brak nieobowiązkowego wykupu będzie działał w drugą stronę, z której administrator będzie skwapliwie korzystał. Będzie odmawiał dostarczania tych danych, co do których dostarczania teraz, bez e-kartoteki, łaski jednak nie robi, lub będzie działał bardzo opieszale i efekcie końcowym wcale nie zadziała. Tłumacząc, że najlepiej jest wykupić dostęp do e-kartoteki, bo on nie ma czasu, ma ważniejsze sprawy itd., itp., a kto chce wiedzieć więcej i szybko, to niech wyłoży dodatkową kasę na obsługę. Summa summarum: jego dochody rosną, przy użyciu presji: możecie mieć, jak chcecie, ale nie musicie, a przy okazji spłaca się inwestycja w nowy program. Dodatkowo powstaje możliwość odmawiania informacyjnie tego, co właścicielom lokali i zarządowi wspólnoty i tak się należy, bez wykupu dostępu do e-kartoteki.
Przejdź do dyskusji: Dostęp do e-kartoteki lokalu
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego