Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

wp44, blazejh, KubaP, gab, koziorozka, Jaromir, tajfun, Michał, Zarządca, jaczylion, pldiego, PabloG, azygnerski, t66, ure1972

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorelan124
    • CommentTime6-09-2011 zmieniony
     
    EDDIE: tylko o stawce FR uzależnionego od posiadanego metrażu, który to jest wymiernikiem posiadanych udziałów
    A w twojej wspólnocie - podczas głosowania i podejmowania uchwał - stosujecie wielkości udziałów, czy - negując art.23.2 uowl, głosujecie i uchwalacie na podstawie wymierników ? :wink:
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego