Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

azygnerski, blazejh, FikcyjnyNick, ANNAMARIA, drag123, KubaP

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorZarządca
    • CommentTime15-12-2008
     
    Zarząd (lub zarządca, któremu zarząd powierzono w trybie art. 18 uwl) nie ma obowiązku powiadamiania właścicieli lokali o wynikach głosowania nad uchwałami, które zostały podjęte na zebraniu - pod warunkiem, że:
    1) właściciele ci otrzymali przed zebraniem projekty uchwał,
    2) uchwały podjęte na zebraniu nie odbiegają w swej treści od projektów -
    w przeciwnym razie zarząd obowiązany jest rozesłać wszystkim właścicielom lokali, którzy nie przybyli na zebranie, bądź nie oddali swojego głosu na nim, karty do głosowania nad uchwałami, które zostały opracowane na zebraniu - celem przeprowadzenia dodatkowego głosowania w trybie indywidualnego zbierania głosów.
    Oczywiście, jeżeli właściciel zwróci się do zarządu - ten obowiązany jest okazać mu wszystkie dokumenty z zebrania - w tym wyniki głosowania, listę obecności, etc.Przeczytaj: Ustawa o Własności Lokali ----- Zarządca.PL
Przejdź do dyskusji: zebranie sprawozdawcze
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego