Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

gab, Amadeusz, KubaP, ewa9000, blazejh, nowy-wlasciciel, Prezesod13lat, lolekanabolek

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

Szanujemy Twoją prywatność.

Przykładamy ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności i anonimowości użytkowników korzystających z usług serwisu zarzadca.eu, oraz do zapewnienia bezpieczeństwa powierzanych nam danych.

Korzystając z zarzadca.eu masz pewność, że nie ujawnimy ich w żadnej identyfikowalnej formie stronie trzeciej.

Nie zbieramy żadnych identyfikowalnych danych osobowych, przez co możesz się czuć bezpieczny i anonimowy. Korzystasz z zarzadca.eu podajesz tylko własny adres e-mail. Nazwa wspólnoty lub Nazwa firmy, którą reprezentujesz jest wyłącznie opcjonalna.

Robimy wszystko, abyś czuł się bezpiecznie i wygodnie. Dlatego też, aby ulepszyć i udoskonalić usługi, zbieramy na własne potrzeby tylko te dane, które zawierają następujące informacje: rodzaj wykorzystywanej przeglądarki, system operacyjny z jakiego korzystasz oraz adres IP i nazwę domeny z jakiej nastąpiło wejście na zarzadca.eu, a ich wykorzystanie przez nas polega na rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z poprawnością działania serwisu społecznościowego zarzadca.eu.

Używamy cookies w celu dostarczania bezproblemowego korzystania z usług logowania.

Nie sprzedamy, nie wydzierżawimy, nie wymienimy się z innymi podmiotami danymi znajdującymi się w bazie Profilu zarzadca.eu, które osobiście zamieścisz.

Jeśli w bazie zarzadca.eu podasz swoje osobiste dane, które staną się dostępne w publicznych formach kontaktu z innymi użytkownikami serwisu, ujawnisz je tylko własną odpowiedzialność i ryzyko.

Informacje, które uzupełnisz w bazie Profilu serwisu zarzadca.eu użytkownika są wykorzystywane wyłącznie do kontaktów z użytkownikami oraz w celu realizacji funkcji Serwisu i świadczenia usług.

 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego