Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

azygnerski, blazejh, KubaP, Sambor, FikcyjnyNick, ANNAMARIA, drag123

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorKubaP
    • CommentTime5-06-2018
     
    - stosowanie się do bezwzględnych przepisów w tym zakresie (np. przechowywanie nagrań do 3 miesięcy /są wyjątki/; zakaz stosowania monitoringu w łazienkach, szatniach itp.),
    jak to sie ma do Wspólnoty Mieszkaniowej , gdzie celem działania są części wspólne ,

    obwieszczenie o stosowaniu monitoringu (może być np. 'w gablotce') - komunikat zgodny z art.12-13 RODO,
    czy tabliczki wiszące od kilku lat na częściach wspólnych "teren monitorowany " nie wystarczą ?

    - opracowanie i przyjęcie Regulaminu Monitoringu
    a z jakiego to punktu ustawy o RODO wynika ? UoWL ; UoGN ;
Przejdź do dyskusji: RODO a monitoring wspólnoty
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego