Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

KubaP, gab, koziorozka, azygnerski, blazejh, wp44, Phantos, Haneczka, Emilia, maggi, t66, ninor, Do-da, abadaba7, tajfun, drops

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

  •  
   CommentAuthorwaleczny
  • CommentTime9-06-2018 zmieniony
   
  W tym całym wyroku 1175/12 nie ma słowa o uchwale sądu w składzie a jest to tylko oddalenie apelacji. Przegrana po stronie powoda. Stąd pisałem iż każdy wyrok należy czytać uważnie.

  Pozostaje droga dociekania w jaki sposób policzalny dla Ciebie jest dokonane rozliczenie w wyniku otrzymanego rachunku. Więc pozostaje tutaj tylko twoja wytrwałość. Trochę matematyki i może odszukasz kilka nieścisłości.

  Z wyroku nie nie wiadomo czy to stara czy nowa instalacja bo nie ma dostępu do materiału dowodowego to tylko orzeczenie. Stąd można gnębić administratora aż do uzyskania wszystkich informacji i nie podważaj aż nie osiągniesz sukcesu. Musisz być pewny swego i musisz posiadać wszystkie informacje.

  Pisałeś że administrator czeka na wymianę licznika. Zarzadaj wglądu do korespondencji. Przyjmij postawę aktywną i pasywną. Bądź dociekliwy i ostrożny. Szukaj nawet dokumentu wymiany czy też legalizacji głównego licznika. Niestety zabawa w Tom&Jerry ale może oszczędzić kilka groszy. Bezpodstawnie nie podważaj rachunku.

  Przed powołaniem się na wyroki sprawdź swoją instalację, warunki, oraz przepisy kiedy to obowiązywało poniewaz nabywasz prawa i nie możesz powoływać się na nowe które by umożliwiły tobie dalsze roszczenia.
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego