Niezalogowany (Zaloguj się) lub (Zarejestruj się)
Nie pamiętasz hasła? | Masz nieaktywne konto?

Załóż nowy wątek

Aby pisać na forum, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Pomagają na forum

Najbardziej pomocni w miesiącu

blazejh, Phantos, KubaP, azygnerski, koziorozka, alamakota, t66, man, Jaromir, alim, Lysy, tajfun, drops, Haneczka

Najaktywniejsi w miesiącu

Telefony alarmowe

Szukaj zarządcy / Przeglądaj katalog

Zarzadca.eu - Serwis społecznościowy wspólnot mieszkaniowych

Zarzadca.eu jest częścią serwisu Zarządca Portal Informacyjny
(wspólnoty mieszkaniowe, wspólnota mieszkaniowa)

    •  
      CommentAuthorKubaP
    • CommentTime4-10-2018 zmieniony
     
    Sambor:
    KubaP: "a jak zrobi zebranie , pokaże dokumenty, i tak będą niezadowoleni, bo dlaczego On to robił .
    " Akurat z tym stwierdzeniem to zgadzam się w zupełności, ponieważ to nadal przerabiam "na własnej skórze"!
    Oj i na ciebie trafiło ...

    bufetowaPo raz kolejny dajesz dowód, że nie czytasz ze zrozumieniem i się czepiasz.
    to jest twoja opinia ,ja o twoich odpowiedziach mógłbym to samo napisać .

    bufetowaGdybym był biegły w kwestiach wspólnoty, to bym tu nie napisał.
    A pisz sobie ; przecież wiem , że nie piszesz dla relaksu ...
    jednak zanim coś się napisze, dobrze poczytać kilka razy treść ustawy o właściwości lokali; będzie mniej bicia piany na forum.

    bufetowaOczywiście wspólnota wg przepisów była "duża" ale mnie chodziło o "małą" w rozumieniu małej liczby właścicieli, którzy spośród siebie wybrali członków zarządu.
    Takiego podziału, jak sobie wymyśliłeś, nie ma , prawo nie przewiduje.
    Przecież to nie jest zabronione , ....masz pretensje, że ciebie nie wybrali?

    Z ustawy o własności lokali
    Art. 20. 1. Jeżeli lokali wyodrębnionych, wraz z lokalami niewyodrębnionymi, jest więcej niż siedem, właściciele lokali są obowiązani podjąć uchwałę o wyborze jednoosobowego lub kilkuosobowego zarządu. Członkiem zarządu może być wyłącznie osoba fizyczna wybrana spośród właścicieli lokali lub spoza ich grona.

    2. Zarząd lub poszczególni jego członkowie mogą być w każdej chwili na mocy uchwały właścicieli lokali zawieszeni w czynnościach lub odwołani.
    UoWL ; UoGN ;
 
Regulamin | Polityka prywatnosci | Pomoc | Kontakt | Reklama | Zaproś znajomego